Info

Informace

Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé

těm z vás, ke kterým se tato informace ještě nedostala si dovoluji oznámit, že se naše kuchyňské studio, které dlouhých patnácti letech působilo na Nákladní ulici 43 v Opavě, přesouvá nad naše výrobní prostory v Opavě Jaktaři.

Důvody přesunu jsou velmi prosté. Důvod první je, že se s námi majitel objektu nechtěl domluvit na změnách výši nájmu v této koronavirové době. Důvod druhý je, že se cca do dvou měsíců uvolní prostory nad našími výrobními prostory, kde budeme moct propojit studio a výrobu na jednom místě a tím pádem dojde k pružnějšímu řešení detailů a potřeb zákazníků. Třetím důvodem je, že v dnešní internetové době, čím dál tím více jezdím na zaměřování přímo k zákazníkům domů a ve studiu trávím minimum času. Studio dnes prakticky slouží k ukázce kování a jeho funkcí a k podpisu smlouvy. Z těchto důvodů není nutné, abychom působili ve středu města, tím spíše, že u studia byl obrovský problém zaparkovat. V objektu, kde bude studio přesunuto je parkoviště, takže s touhle skutečností by neměl být problém.

Tímto sdělením chci všechny zákazníky a obchodní přátelé ubezpečit, že naše činnost pokračuje i nadále. Vzhledem k tomu, že přesná a včasná práce a tím i spokojenost našich zákazníků byla a nadále zůstává vedoucím principem mého dlouhodobého podnikání, neváhejte se na mne obrátit jak s reklamací, tak s zakázkou novou. V těchto zmíněných případech se na mne obraťte telefonicky na čísle 777699100 nebo na email br.kuchyne@email.cz

Děkuji za vaši důvěru v minulých letech a věřím v další úspěšnou spolupráci.

S pozdravem Jan Benda.

Jan Benda