Kuchyně

Kuchyně

Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé

těm z vás, ke kterým se tato informace ještě nedostala si dovoluji oznámit, že se naše kuchyňské studio, které dlouhých patnácti letech působilo na Nákladní ulici 43 v Opavě, přesouvá nad naše výrobní prostory v Opavě Jaktaři.

Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Při návrhu kuchyňské linky vycházíme vždy s individuálním přístupem k zákazníkovi a k jeho požadavkům na využití. Dále nabízíme dodání a instalaci vestavných spotřebičů různých značek dle Vašeho výběru.

Nový produkt dvířka PROFORM, který nově nabízíme jako jediní v Opavě, jsou označeny logotypem v rohu fotografie.

Kuchyňská linka

Jelikož pořízení kuchyňské linky je investicí na delší dobu, je potřeba důkladně promyslet její výběr. Jedním z důležitých kritérií je v dnešní době samozřejmě také cena, ale nesmíme opomíjet kvalitu použitých materiálů, množství úložných prostorů a v neposlední řadě také velikost pracovní plochy a funkčnost celé kuchyně.
Kuchyně jako celek se nám také musí líbit a musí splňovat určité ergonomické požadavky pro pohodlné vaření.
V mnoha rodinách je kuchyně místem, kde se členové rodiny zdržují nejdéle, proto je design a účelnost kuchyňského nábytku pro ně nejdůležitější.
Navrhování kuchyní je velmi důležitý obor bytového návrhářství. Při návrhu kuchyně je nutné zohlednit veškerá kritéria, která zjednoduší práci v kuchyni. V této souvislosti se objevuje termín pracovní trojúhelník, což je ideální vzdálenost mezi kuchyňskou linkou, chladničkou a sporákem. Návrhář kuchyně se s jeho pomocí snaží účelně využít pracovní prostor a minimalizovat provoz v pracovní zóně. K praktické části patří také výběr materiálů vhodných do zátěžového prostředí, jakým kuchyně bezesporu je. Návrhář klade rovněž důraz na design, jehož smyslem je vytvořit nejenom příjemné prostředí, ale začlenit kuchyň do celkového konceptu interiéru.

Fotogalerie realizací